גירושין

באם הינך בפתחו של צומת דרכים, אשר סופו יוביל, ככל הנראה, להליך גירושין – אינך לבד!

 תופעת הגירושין בישראל נפוצה, ידועה, והסטטיסטיקה המתפרסמת  מידי שנה ממחישה לנו את הגידול בשיעור הגירושין, שנה אחר שנה.

משרדה של עו"ד דיני משפחה, עורך דין גירושין,  אלסאיג בני ממוקם בעיר פתח-תקווה, ומייצג בתיקי גירושין בכל ערכאות בית המשפט ובית הדין הרבני. עו"ד אלסאיג בני בעלת ניסיון רב של שנים בייצוג בהליכי גירושין, ומתוך ניסיונה זה תסייע לך לסיים את פרק הנישואין ולצאת לדרך חדשה, טובה ורגועה יותר, בסיומו של  הליך הגירושין.

לקבלת חוות דעת מקצועית מעורך דין גירושין ללא התחייבות חייגו: 050-6793821

הליך גירושין יכול להיות קצר יחסית וזול באם בני הזוג מסכימים להתגרש ומבינים שנכון יותר להשאיר את הכוח בקביעת גורלם ועתידם בידם. הליך גירושין בהסכמה יכול להתבצע כאשר שני בני הזוג פונים לעורך דין גירושין משותף אשר יערוך בעבורם הסכם גירושין או שפונים הם להליך גישור, או שכל אחד מבני הזוג שוכר את שירותיו של עו"ד דיני משפחה, עורך דין גירושין, שייצג אותו במשא ומתן לקראת הסכם גירושין.

הליך הגירושין יכול להיות כאמור קצר יחסית, אך יכול הוא להיות גם ארוך ויקר מאוד, כאשר בני הזוג פונים להליכים משפטיים. הליך גירושין המנהל במסגרת הליך משפטי אינו פשוט – הן מבחינה נפשית, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה משפטית.

בגירושין בישראל בני הזוג המבקשים להתגרש נאלצים לדון בעניינם בשתי ערכאות : ערכאה אזרחית – בית המשפט לענייני משפחה, וערכאה דתית – בית הדין הרבני.

 ובכן, מה הבעייתיות, אם בכלל ?!

על פניו נראה כי אין בכך כל קושי או בעיה. ערכאה אחת דנה בעניינים האזרחיים והאחת בעניינים הדתיים. אך אין הדבר כה פשוט: מעבר לאילוץ בני הזוג להתדיין בשתי ערכאות הם נאלצים לעיתים להתמודד עם מצב המכונה בשפה המשפטית "מרוץ סמכויות". מצב בו לשתי הערכאות, האזרחית והדתית, יש סמכויות מקבילות, כאשר הסמכות לדון בעניין האזרחי (למשל, בענייני רכוש) נקבעת על פי "כל הקודם זוכה".

 לכן חשוב מאוד שהליך גירושין יתחיל ראשית כל מהבנת זכויותיך וחובותיך כלפי בן זוגך וילדיך, תוך בחינת המקרה שלך באופן פרטני, ושקילת כלל ההיבטים  באשר לערכאה השיפוטית המתאימה והכדאית לך.

 הינך מוזמנ/ת לתאם פגישת ייעוץ אישית עם עו"ד דיני משפחה, עורך דין גירושין,מורן אלסאיג בני,  במהלכה יובאו בפניך הנושאים והעקרונות החשובים והכרוכים בגירושין, כגון: משמורת ילדים, מזונות ילדים, חלוקת רכוש וכיוצ"ב.

לאחר שנעמוד על העקרונות החשובים, נבחן את האפשרויות העומדות בפניך והדרך הנכונה והטובה ביותר בעבורך בכדי להבטיח לך תוצאות טובות ועתיד טוב ושקט יותר, הכל תוך שיתוף פעולה מלא והדוק עימך, מערבותך, עדכונך, והקשבה כנה לצרכיך ורצונותיך, וזאת תוך בניית האסטרטגיה המתאימה לך, אשר תסלול דרכך באופן הטוב ביותר.

מוזמנים להתייעץ עם עו"ד דיני משפחה, עורך דין גירושין, מורן אלסאיג בני

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות עם עו"ד מורן אלסאיג בני חייגו עכשיו 050-6793821

או השאירו פרטים כאן ליצירת קשר

גירושין בישראל , הסכם גירושין, מזונות אישה, הגדלת מזונותמזונות ילדיםמשמורת ילדיםמשמורת משותפת, הסדרי ראיהחלוקת רכוש

להתייעצות ותיאום פגישה צרו קשר ואשמח לחזור אליכם בהקדם

Call Now Button
×
דילוג לתוכן