גישור גירושין

אם אתם בני זוג שהחלטתם להתגרש, ועם כל הקושי שבדבר, הנכם מבינים שנכון יותר להגיע להסכם גירושין בהסכמה, אז הגעתם למקום הנכון !

בהליך גישור גירושין אתם מחליטים כיצד יראה עתידכם! אתם מחליטים מה טוב לילדכם!

בהליך גישור גירושין אתם אלו שקובעים כיצד יראו ויתנהלו חייכם לאחר הגירושין, על כלל ההיבטים השונים, החל מההחלטות הגדולות והמורכבות יותר, כמו למשל, מה יעלה בגורל הדירה, וכלה בהחלטות הפשוטות ביותר (לפחות "על הנייר"), כמו, למשל, חלוקת המיטלטלין בדירה.

בהליך גישור גירושין אעזור לכם לגבש יחד, בהסכמה, את כל מתווה הגירושין – מתן וקבלת הגט, מזונות הילדים, משמורת והסדרי ראייה, חלוקת רכוש ועוד כהנה וכהנה עניינים שכרוכים בגירושין ובקשר הנישואין, המצריכים פתרון.

העזרה שלי כמגשרת  שהינה גם עורכת דין לענייני משפחה המכירה היטב את הדין והפסיקה הינה כצד שלישי, ניטרלי, שעוזר לכם להניע את התהליך ולהוביל אתכם להסכמות בכל העניינים החשובים לכם ושכרוכים בגירושין. הסכמות שמתגבשות במסגרת הליך הגישור, ושאתם, בני הזוג, התוויתם את הפתרון ויצרתם אותן – פתרונות שייחודיים לכם ושונים מהסכם של זוג אחר.

להתייעצות וקבלת חוות דעת על ידי מגשרת מוסמכת ועורכת דין גירושין, ללא התחייבות, חייג/י עכשיו 050-6793821 ועו"ד אלסאיג בני תסייע לך בתהליך גישור גירושין

למעשה, הליך של גישור גירושין יסייע לכם לחשוב "מחוץ לקופסא" במציאת פתרונות יצירתיים, אשר יענו על האינטרסים והצרכים של שני הצדדים.

השאלות "הרגילות" שנהוג לשאול, כגון: מהם הסדרי הראייה הנהוגים ? מהו סכום המזונות הנהוג ליותר מילד אחד? שאלות אלו רלוונטיים אך אינן רלוונטיות בהליך גישור גירושין שכן הכל צריך להיות מוסכם והנטל הכלכלי שיוטל על כל אחד מהצדדים צריך להיות מתוך רצון והבנה ולא כפיה.

היתרון הבולט של הליך גישור גירושין

גישור גירושין מאפשר לסיים את הליך הגירושין בזמן הקצר ביותר, ובעלות נמוכה בהשוואה לניהול הליך בבית הדין הרבני ובבית משפט.

כמו כן, בגישור גירושין לא תצטרכו לאסוף ראיות "מכפישות" כנגד בן הזוג ותוכלו לשמור על האינטימיות שהייתה לכם, והכי חשוב- כל מה שנאמר בהליך הגירושין – חסוי.

בסוף בסוף לאחר הליך גישור קצר משמעותית בהליך שמתנהל בבית המשפט יהיה בידיכם הסכם גירושין שנערך בהסכמה. הסכם גישור גירושין שהוכתב על ידכם כאשר גורל עתידכם היה בידכם בזמן כתיבתו, ולא בידו שופט.

מתן תוקף להסכם גירושין

בתום הליך גישור גירושין ולאחר שנחתם הסכם גירושין, תוגש בקשה לביהמ"ש לענייני משפחה ו/או לבית הדין הרבני ( על פי בחירת הצדדים ובהתאם לשיקולים השונים), למתן תוקף של פסק דין להסכם.

ביהמ"ש יוודא ששני בני הזוג חתמו על ההסכם מרצונם החופשי לאחר שהבינו את משמעותיו. לאחר מכן יעניק ביהמ"ש תוקף של פסק דין להסכם.

הקליקו כדי ללמוד יותר על אופי הליך גישור וגם מדוע כדאי עורך דין גירושין – גישור גירושין

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות עם עו"ד מורן אלסאיג בני חייגו עכשיו 050-6793821

או השאירו פרטים כאן ליצירת קשר

להתייעצות ותיאום פגישה צרו קשר ואשמח לחזור אליכם בהקדם

Call Now Button
×
דילוג לתוכן