דיני משפחה

המונח "דיני משפחה" מתייחס לכלל החוקים והפסיקה החלים בין בני המשפחה.

ניתן לחלק דיני משפחה לשתי קבוצות עיקריות:

קבוצת דינים אחת מתקשרת להליך גירושין, ובה נכללים, בין היתר,

* מזונות ילדים              * משמורת ילדים/משמורת משותפת         * חלוקת רכוש

קבוצת דינים שנייה מתקשרת לדינים בין בני המשפחה, ובה נכללים, בין היתר:

* שלום בית                 *   הסכם לחיים משותפים               * הסכם ממון

* כתיבת צוואה             *   צו קיום צוואה                         * התנגדות לצוואה  

*ידועים בציבור            * מינוי אפוטרופוס

במה עוסק עורך דין דיני משפחה, ומהו תפקידו ?

הפן המשפטי בין בני משפחה רגיש במיוחד, ולמעשה עוסק בדיני נפשות. ייחודיות העיסוק המשפטי בדיני משפחה, דיני נפשות, הופך את תפקידו של עורך דין דיני משפחה לייחודי. מעבר למקצועיותו של עורך הדין עליו להיות קשוב, סבלני ולגלות רגישות רבה, וכל זאת יותר משנדרש מעורך דין בתחומים אחרים.

האסטרטגיה שבונה עורך הדין לטובת הצלחתך מתגבשת כמקשה אחת, וחייבת להיעשות במלוא הרגישות הנדרשת, וככל הניתן באופן שלא תלבה את האש שכבר קיימת בין בני המשפחה, ולא פחות חשוב- באופן שהאסטרטגיה תשיג את מטרתך, ותביא להצלחתך בהליך המשפטי, תוך שמירה על כבוד משפחתך, מולה מתנהל ההליך המשפטי.

כעורכת דין משפחה אני יכולה לאמר, שבכל תיק ותיק מוכח בסוף ההליך, כי ניהול הליך משפטי באופן הגון, תוך שמירת כבודו של הצד השני, מסייע רבות לזכייתו של הלקוח ולהשגת מטרותיו.

ישנם מקרים שהסכסוך בין בני המשפחה קשה מאוד, או שהנושאים העומדים במחלוקת, למשל, בנושא משמורת ילדים, מחייבים מעורבותם של אנשי מקצוע, וקבלת החלטות בצורה מפוקחת, כך, שאין מן הנמנע לפנות להליך משפטי. יחד עם זאת, לא מעטים המקרים שניתן להסתייע בעורך דין דיני משפחה כמגשר, ולפתור את הסכסוך מחוץ לכותלי ביהמ"ש.

עו"ד דיני משפחה אלסאיג מתמחה בתחום דיני משפחה וגירושין,  וצברה עם השנים ניסיון רב בדיני המשפחה השונים, ומציעה לך להסתייע בניסיונה ובמקצועיותה לקבלת התוצאות הטובות בעבורך.

התייעצות ללא התחייבות חייג/י עכשיו 050-6793821 ועו"ד אלסאיג בני תסייע לך.

להתייעצות ותיאום פגישה צרו קשר ואשמח לחזור אליכם בהקדם

Call Now Button
×
דילוג לתוכן